Tilbake til alle rapporter

Søkk i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:37, søn. 10 april 2016

Sendt til Målselv og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Veien synker over der stikkrenne har vært skiftet. Hver vanlige personbil slår nedi asfalten. Man ser ikke humpen før man treffer den. Skrapelydene av bilene forstyrrer oss som bor rundt dette søkket i veien. Ikke minst skader det bilene som kjører her. DET KAN I DET MINSTE SETTES OPP ETT "DÅRLIG VEG SKILT"

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 17:36, tor. 12 mai 2016

  • Skilt ble satt opp.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:36, tor. 12 mai 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?