Tilbake til alle rapporter

Knust glass i g/s-veg; sand og grus i g/s-veg

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Syklistenes Landsforening i Trondheim 17:16, ons. 3 august 2016

Sendt til Leksvik og Statens vegvesen region midt 3 uker, 5 dager, 17 timer, 59 minutter senere

Det ligger kunst glass som dekker nesten hele bredden av g/s-vegen langs Fv755 øst for Vanvikan (øst for skolen). I tillegg er det sand og grus etter kabelgraving i strekket mellom skolen og vestover et stykke. Bør feies snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?