Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 06:48, man. 12 september 2016

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Lys er vekke i stolpe ved Orrevegen 2

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:42, man. 10 oktober 2016

  • Still open, via questionnaire, 20:11, tir. 8 november 2016

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 10:08, fre. 26 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?