Tilbake til alle rapporter

Manglende gatebelysning langs E6

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:24, tir. 11 oktober 2016

Sendt til Melhus og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Gatelysene virker ikke langs E6 på denne strekningen. Slik har det vært i ca 3 uker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ok nå

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:43, ons. 12 oktober 2016

  • Ikke OK, da tre stolper mangler lys. Ikke greit da det er en bussholdeplass akkurat der lysene er borte. Ellers så står lysene på 24 timer i døgnet.

    Publisert anonymt 18:39, søn. 13 november 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?