Tilbake til alle rapporter

11 døde gatalys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:50, tor. 8 desember 2016

Sendt til Melhus og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

11 gatelys er døde. På en rekke fra sentrum mot kirka.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:52, tor. 5 januar 2017

  • Still open, via questionnaire, 13:08, tor. 2 februar 2017

  • Virker ikke som melhus kommune er veldig opptatt av at gatelys lyser. Bruke stolpene som ved i stedet?

    Publisert anonymt 13:08, tor. 2 februar 2017

  • Still open, via questionnaire, 21:22, tor. 2 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?