Tilbake til alle rapporter

Gatelys lyser ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:04, man. 6 februar 2017

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Det einaste gatelyset som lyser opp veien utanfor husa i gata fungerer ikkje. Kuppelen manglar, pæra heng ned og er full av vatn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 12:25, tir. 16 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?