Tilbake til alle rapporter

Uregistrert (avskiltet ) bil parkert langs veien foran Randemfaret 44.

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 19:44, søn. 7 mai 2017

Sendt til Vestby 1 minutt senere

En eldre Mercedes har stått parkert langs offentlig vei i flere måneder. Parkeringsplasser langs veien brukes som gjesteparkering, og den ovennevnte bilen forhindrer parkering av andre biler. Det er flere andre uregistrerte biler som står forlatt i Randemfaret i Vestby.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?