Tilbake til alle rapporter

Hullete gang- og sykkelvei.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 19:05, lør. 27 mai 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 4 minutter senere

Her har gang- og sykkelveien vært i ussel stand i mange år med mye grus og manglende asfalt etter et for lengst avsluttet veiarbeid.

På tide å få asfaltert her nå?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?