Tilbake til alle rapporter

Gatelys ødelagt

Rapportert i kategorien Gatelys av Per Arne Tollefshagen 08:56, tir. 28 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Tolga 4 minutter senere

Gatelyset ved Jonsbu, Eggeliveien 50 i Vingelen ser ut til å være helt ødelagt. Klarer kommunen å fikse det?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?