Tilbake til alle rapporter

Ikke brøytet eller strødd vei

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 21:13, man. 12 februar 2018

Sendt til Drammen og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det er ikke brøytet og strødd, veldig glatt, går ikke ann å kjøre ned bakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?