Tilbake til alle rapporter

Ruglete vei.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 07:45, tor. 22 februar 2018

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

På baksiden av Lasse's skulle det vært skrapet, da veien er helt grusom å kjøre på for lastebiler og andre som parkerer der. Opptil 8 cm i høydeforskjell på enkelte steder. Håper noen kan gjøre noe med den dårlige veien. Mvh, Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:23, tor. 22 mars 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:23, tor. 22 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?