Tilbake til alle rapporter

Hard asfaltkant etter lysregulert gangfelt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:59, fre. 16 mars 2018

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Dronningens gate i retning sentrum. Rett etter lysregulert gangfelt. (Etter passering av sidegatene Gyldenløves gate og Colbjørnsens gate) Nedsunket asfalt og en rimelig har kant. Merkes ekstremt godt, selv i lav fart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:26, fre. 13 april 2018

  • Området er asfaltert på nytt

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 23:46, fre. 14 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?