Tilbake til alle rapporter

Stor dump i veibanen

Rapportert anonymt 18:48, ons. 21 mars 2018

Sendt til Buskerud og Ringerike 2 minutter senere

Det er en stor dump i veibanen retning klækken. I motgående kjørefelt av der 2-felten slutter. Dumpen kommer brått på, og bilen mister bakkekontakt hvis det kjøres i 80 som er fartsgrensen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?