Tilbake til alle rapporter

Mangler fartsgrense skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 20:20, tir. 17 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 5 minutter senere

Hei. Når man kommer fra nedre Hølen eller ned fra Skolen (Elverhøyveien) står det ingen skilt som viser fartsgrensen i Store Strandgate. Ønsker å få satt opp et skilt i krysset Store strandgate/Elverhøyveien. Dette er skolevei, med flere uoversiktlige kryss/svinger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:37, tir. 15 mai 2018

  • Still open, via questionnaire, 08:36, ons. 13 juni 2018

  • Har ikke hørt noe fra noen Vedr denne saken, og skilt har ikke blitt satt opp.

    Publisert anonymt 08:36, ons. 13 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?