Tilbake til alle rapporter

Påkjørt skilt.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 19:48, man. 30 april 2018

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Her har et "fletteskilt" på toppen av Rafnesbakken blitt kjørt ned. Pålen står fortsatt men skiltet ligger på bakken. Tydelige spor i grøfta. Mvh, Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:18, man. 28 mai 2018

  • Still open, via questionnaire, 08:17, tir. 26 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?