Tilbake til alle rapporter

Store hull i veien i asfalten på veien bak busslommen.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Elin Røed 18:27, fre. 4 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 2 minutter senere

Store hull i veien i asfalten på veien bak busslommen. Starten på Vandråsveien som også er gang- og sykkelveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 16:58, søn. 3 juni 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Elin Røed 16:58, søn. 3 juni 2018

  • Grusen er forsvunnet og det er igjen store hull i veien i asfalten på veien bak busslommen. Starten på Vandråsveien som også er gang- og sykkelveien.

    State changed to: Åpen

    Sendt inn av Elin Røed 20:46, tir. 4 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?