Tilbake til alle rapporter

Asfalt mangler på g/s-vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 14:42, fre. 11 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 3 minutter senere

Melder inn denne for tredje år på rad og håper at det kanskje skjer noe i år:

Gang/sykkelveien langs gamle E6 er i sørgelig stand. Ved Treveien har det på en strekning manglet asfalt i flere år. Se vedlagte bilde fra Google streetview som er tatt for to år siden. Det har ikke blitt bedre siden da.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:58, tir. 12 juni 2018

  • Stadig ikke fikset.

    Publisert anonymt 11:58, tir. 12 juni 2018

  • Årets oppdatering (2019): Stadig ikke fikset på ørtende året.

    Publisert anonymt 10:11, fre. 19 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?