Tilbake til alle rapporter

Manglende autovern/rekkverk

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:27, tor. 7 juni 2018

Sendt til Nannestad og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Farlig loddrett fall på ca. 2 meter direkte fra vegskulder ned mot bekk, uten noen form for rekkverk eller autovern. Spesielt farlig for barn, syklende, og andre myke trafikanter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:11, fre. 3 august 2018

  • Hvorfor blir ikke dette utbedret? Når kan det eventuelt forventes at dette blir sett på og utbedret?

    VH Trond

    Sendt inn av trondskogjenssen@gmail.com 16:41, fre. 18 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?