Tilbake til alle rapporter

Gatelys langs riksvegen slår seg ikkje på.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:48, fre. 24 august 2018

Sendt til Balestrand og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelysa langs riksvegen frå innerste busskuret på Nessane og fram til neste busskur skrur seg ikkje på. Dette resultera i ein heilt svart veg... Kan risikere å oppstå farlige situasjoner både for fotgjengarar og billista. Kjekt om det vart fiksa so fort som mogleg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Defekt to gatelys ved krysset ned til Kaivegen ( Nesseplast) på Nessane. Eit slår seg av og på.... blinkar.

    Sendt inn av Ragnar G. Aaland 09:38, ons. 30 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?