Tilbake til alle rapporter

Mørk vegbelysning

Rapportert i kategorien Gatelys av VTS 06:40, tir. 18 september 2018

Sendt til Gjemnes og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Innringer melder til Vegtrafikksentralen melder om en km med mørk gatebelysning

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?