Tilbake til alle rapporter

Nedkjørt trafikkskilt.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 11:35, søn. 7 oktober 2018

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Her har det plutselig blitt nedkjørt skilt på høyre side av veien. Rett ved busstoppet. Mener det er et "Forbikjøring Forbudt"-skilt. Håper noen fikser dette. Er mye råkjøring iområdet. Mvh, Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:47, søn. 4 november 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:47, søn. 4 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?