Tilbake til alle rapporter

Brenning av søppel

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 09:15, lør. 13 oktober 2018

Sendt til Rana 5 minutter senere

Plass hvor det brennes mye søppel. Metall, malt treverk, plastikk mm. ligger igjen. Bilvei helt fram til stedet. Søppelplassen er en stikkvei / skogsrydning ned mot vannet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?