Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler!

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:47, tir. 4 desember 2018

Sendt til Harstad og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Dette området mangler gatebelysning helt. Når folk skal hente posten om vinteren må de bruke lommelykt. Bakken er smal, og bilene må ofte ta fart for å komme opp. Vi frykter en ulykke, da det går en del skoleelever her. (Bergseng skole er like ved).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:22, tir. 1 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?