Tilbake til alle rapporter

Gatelyset lyser ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Tonny Gunhild Haugland 21:35, man. 24 desember 2018

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Vi har et lys her oppe, nedenfor Austerdalsvegen 49 og det lyser ikke lenger. Innkjørsel til Ingrid Jerdal.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:48, tir. 22 januar 2019

  • Det ble ordnet veldig raskt :-)

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Tonny Gunhild Haugland 08:48, tir. 22 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?