Tilbake til alle rapporter

2 gatelys deffekt

Rapportert i kategorien Gatelys av Ragnar G. Aaland 09:43, ons. 30 januar 2019

Sendt til Balestrand og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Defekt to gatelys etter kvarandre, ved krysset ned til Kaivegen ( Nesseplast) på Nessane. Eit slår seg av og på.... blinkar.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:00, ons. 27 februar 2019

  • Still open, via questionnaire, 09:22, tor. 28 mars 2019

  • Framleis deffekt.........

    Sendt inn av Ragnar G. Aaland 10:02, lør. 14 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?