Tilbake til alle rapporter

Ekstremt dårlig brøytet, smalt og masse løs snø i veibanen.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 08:42, ons. 6 februar 2019

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

De fleste andre veien rundt er svært bra brøytet og vedlikeholdt! Men denne stubben som er en del av hovedveien mellom Tjølling og E18, og dermed til tider godt trafikkert, er nå svært smal, full av snø og dårlig fremkommelig der den krysser 163 og 169. Snøen bør freses opp i henger og fjernes, da det tydeligvis ikke er plass til mer i brøytekantene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 09:13, ons. 6 mars 2019

  • Det ble fjernet løs snø en dag eller to etter henvendelsen, sannsynligvis uten relasjon. Deretter har det meste smeltet, men alt i alt ble problemet tross alt løst på en god måte.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:13, ons. 6 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?