Tilbake til alle rapporter

Gatelys slåes ikke på.

Rapportert i kategorien Gatelys av Bente Steffensen Wigdel 21:19, man. 1 april 2019

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Gatelys i Storesteveien og i Stealliveien 11 er mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Hei. Vi har hatt litt problemer med styringen av de nye kommunale veilysene. Leverandøren er kontaktet for å utbedre feilen. Vi håper dette løser seg rimelig fort.

    Sendt inn av kim daniel hansen 12:14, tir. 28 mai 2019

  • Dette skal nå være utbedret. Mvh Kim, Nordreisa Kommune

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Kim 12:29, man. 10 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?