Tilbake til alle rapporter

Farlig gangvei langs riksvei uten autovern

Rapportert anonymt 20:13, man. 13 mai 2019

Sendt til Buskerud og Ringerike 2 minutter senere

Gangvei ligger under rv7 og uten skille. Fare for utforkjøring ned på gangvei i høy hastighet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?