Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys rundt hele Likollen

Rapportert i kategorien Gatelys av Gunn Kristin Midtlien 10:45, man. 30 september 2019

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Svært mørkt på Likollen. Mangler lys i flere lyktestolper.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?