Tilbake til alle rapporter

Gatelyset i Gimsmarkvegen skrur seg av og på kontinuerlig

Rapportert i kategorien Gatelys av Runar Borge 00:36, tir. 15 oktober 2019

Sendt til Melhus og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Alle gatelys i hele gaten slår seg av/på annenhvert minutt i mørke-timene av døgnet. Dette gjelder helt fra veien starter i brekktrøa. Feilen har vart iallefall en uke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:44, tir. 12 november 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Runar Borge 19:44, tir. 12 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?