Tilbake til alle rapporter

Ikkje gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Therese Midtbø Hauge 19:17, søn. 27 oktober 2019

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Det har lenge mangla gatelys oppover i Bakkane.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:07, man. 25 november 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Therese Midtbø Hauge 21:07, man. 25 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?