Tilbake til alle rapporter

Veldig mye vann i sykkelbana.

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 12:05, fre. 1 november 2019

Sendt til Drammen og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Veldig dårlig drenering i sykkelbana i hele kobbervikdalen, mer vann en asfalt. sett att det legges ny asfalt ofte men det hjelper lite hvis ikke jobben blir gjort riktig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:23, fre. 29 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?