Tilbake til alle rapporter

Manglende asfalt gir en solid ujevn overgang fra vei til fartsdump

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:39, tir. 12 november 2019

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Manglende asfalt gir en solid ujevn overgang fra vei til fartsdump. Det fører til at kjøretøy unngår disse og bruker gjerne noe av motgående felt for å unngå å kjøre i de dumpene. Dette fører til farlige trafikksituasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fv. 33 på Rambekk ble asfaltert i 2020 så saken er vel løst nå.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:55, tor. 28 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?