Tilbake til alle rapporter

Stor og langt hull rett ved den hvite linjen på høyre side.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:07, man. 2 desember 2019

Sendt til Statens vegvesen region vest og Stavanger 3 minutter senere

Dette hullet har vært her flere mnd. Biler som skal sørover på diagonalen bruker å ligge langt til høyre for å kunne passere køen av biler som skal vestover. Dette hullet vil kunne skade mindre kjøretøy

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:53, tir. 31 desember 2019

  • Har ikke kjørt denne veien i januar.

    Publisert anonymt 11:50, tir. 28 januar 2020

  • Dette er nå fikset!☺️

    State changed to: Løst

    Sendt inn av knut sømme 16:35, fre. 7 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?