Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:05, tor. 2 januar 2020

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Ikke lys i lyktestolpe

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:31, tor. 30 januar 2020

  • Still open, via questionnaire, 14:53, fre. 28 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?