Tilbake til alle rapporter

Mørklagt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:31, ons. 8 januar 2020

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelys virker ikkje har vært uten lys en stund, dette er skule vei for mange barn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:55, ons. 5 februar 2020

  • Still open, via questionnaire, 20:56, ons. 4 mars 2020

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 22:29, tir. 30 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?