Tilbake til alle rapporter

Vann som fryser i veien.

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Sigfred Nilsen 12:32, fre. 10 januar 2020

Sendt til Mandal 3 minutter senere

Det er et tett dreneringsrør utenfor Skjønefjellveien 17. (Bilde nr. 2) Dette fører til at vannet renner ut på veien ovenfor nr. 15. Sannsynligvis går dreneringsrøret under innkjørselen til nr. 15. I frostperioder fryser dette til is som bygger seg mer og mer opp. Ved lengre frostperiode renner vannet ut på veien ved nr. 17 og lager isdekke helt ned til der Asalbakken kommer ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:08, fre. 7 februar 2020

  • Still open, via questionnaire, 17:55, fre. 6 mars 2020

  • Har enda ikke skjedd noe. Vannet flommer over veien og fryser til is ved kuldegrader

    Sendt inn av Sigfred Nilsen 17:55, fre. 6 mars 2020

  • Still open, via questionnaire, 08:01, tor. 9 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?