Tilbake til alle rapporter

Gatelysa virker ikkje på indre og ytre Grotle.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:28, tor. 13 februar 2020

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Mørklagt vei. Gatelysa virker ikkje.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 22:46, tir. 30 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?