Tilbake til alle rapporter

Mørkt i gatebelysningen.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:34, tir. 25 februar 2020

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Fredag 14.februar 2020 kjørte byggearbeiderne i Skoleveien 11 med graver, og de dro med seg ledningen fra stolpen bak garasjen i skoleveien 13. Det resulterte i at gatebelysningen fra fotballbanen og ned til Skoleveien 7 slukket. Nå er det bekmørkt her i gata. HÅper dette kan fikses snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:58, tir. 24 mars 2020

  • Fikk svar fra Nittedal kommune eiendom om at de ikke hadde tilgang til mine opplysninger som jeg sendte til fiksgatami

    Publisert anonymt 22:58, tir. 24 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?