Tilbake til alle rapporter

Elektroniske fartsgrenseskilt synes dårlig i dagslys

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 13:17, tir. 31 mars 2020

Sendt til Statens vegvesen region vest og Stavanger 2 minutter senere

De første skiltene som angir 90 km/t på E39 sørover etter Schankeholen er knapt synlige i sterkt dagslys.

Bilens skiltgjenkjenning -- som virker i nesten alle andre tilfeller -- har ikke gjenkjent dem siste 3 av 4 passeringer (mellom 12 og 14), og fortsetter å rapportere om 50 km/t.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?