Tilbake til alle rapporter

Ødelagt kumlokk ved lekeplass. Kan være skummelt da mange barn leker der

Publisert av Henning Josefsen 13:55, ons. 8 april 2020

Sendt til Gjøvik og Oppland 4 minutter senere

Ødelagt kumlokk med gitter ved lekeplass

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?