Tilbake til alle rapporter

Manglende fotgjengerovergang skolevei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Fredrik Olsen 08:56, onsdag 20 mai 2020

Sendt til Eidsvoll og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Heisann, gangsti ender her uten noen oppmerking eller skilt for overgangen. Ganske mye brukt overgang på skolevei for hele Kastellåsen/Vilbergskogen. Ganske trafikkert vei. Ser noen la inn melding i 2018. Legger inn ny her nå siden ingenting har skjedd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter