Tilbake til alle rapporter

Tett avløp

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Henrik Dalan 08:59, fre. 5 juni 2020

Sendt til Mandal mindre enn et minutt senere

Avløp tett, vannoppsamling som nærmer seg veibanen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:40, lør. 4 juli 2020

  • Var uheldig og rygget rett i skiltet, som ble helt skakt.

    Publisert anonymt 13:13, man. 23 november 2020

  • Tok direkte kontakt med kommunen på telefon og da tok de tak umiddelbart......

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:35, tir. 24 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?