Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys fra Tørkop til Tangen. Har ikke fungert på en måned.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:58, fre. 24 juli 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Svelvik 2 minutter senere

Mangler gatelys fra Tørkop og sydover mot Svelvik. Hele strekket er mørklagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?