Tilbake til alle rapporter

10 cm dypt hull i enden (snuplass) av Kastanjeveien på Ime i Mandal

Rapportert i kategorien Hull i vei av Terje Karlsen 22:18, søn. 26 juli 2020

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Det har vært et hull i veien i 1 år, det er meldt inn tidligere men ingenting er blitt gjort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:27, søn. 23 august 2020

  • Denne saken er meld inn 2 ganger og ingenting er blitt gjort med.

    Sendt inn av Terje Karlsen 22:27, søn. 23 august 2020

  • Still open, via questionnaire, 08:41, man. 21 september 2020

  • “Denne saken er meld inn 2 ganger og ingenting er blitt gjort med.”

    Sendt inn av Terje Karlsen 08:41, man. 21 september 2020

  • Still open, via questionnaire, 09:06, man. 19 oktober 2020

  • Still open, via questionnaire, 09:25, man. 16 november 2020

  • Still open, via questionnaire, 10:28, man. 14 desember 2020

  • Her skjer det ingenting, ikke fikset...

    Sendt inn av Terje Karlsen 10:28, man. 14 desember 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 11:04, man. 11 januar 2021

  • Hullet ble fikset til slutt, 6-12 mnd. etter at jeg hadde meld det inn. Det ble fikset og det er bra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Terje Karlsen 11:04, man. 11 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?