Tilbake til alle rapporter

Skilt som har falt ned

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 22:57, ons. 12 august 2020

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Et skilt med Kalkvegen på, har løsnet fra stolpen og blitt lagret på gjerdet ved eiendommen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skiltet har blitt satt opp igjen for en stund siden.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:42, onsdag 22 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?