Tilbake til alle rapporter

60cm armeringsjern stikker ut av fortauskant.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Stig Solheim 17:40, man. 24 august 2020

Sendt til Harstad og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

I flere måneder har det stukket opp et armeringsjern fra fortauskanten, rett rundt hjørnet av bussholdeplass / drosjeholdeplass. Det er lenge nok nu.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 05:30, tir. 22 september 2020

  • Dette var overraskende postitivt

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Stig Solheim 05:30, tir. 22 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?