Tilbake til alle rapporter

Risten har slått seg og lager smellelyd når bilen kjører over. har git beskjed og hatt befaring fra kommunen

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Egil Johanssen 12:09, lør. 12 september 2020

Sendt til Mandal 1 minutt senere

Det har vært slik i ett år

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?