Tilbake til alle rapporter

Vegstykke på utbetrast

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jan Myklebust 08:24, man. 9 november 2020

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Pga anleggsarbeid Prestebøen 19 er vegen mellom nybygg og Gamle Husmorskulen (nr 8)full av slagholer. Det er mykje trafikk i området, og stor gjennomgang av skulebarn + innkøyring til Førde BUP og Danseverkstedet. Vegen må jamnast/fyllast + haldast ved like. Snarast.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 14:42, man. 7 desember 2020

  • Det var fyllt på grus men dette er anleggs-stykke av vegbana , med tunge maskiner oa. Derfor er det relativt raskt like store dumper i vegen. Trengs oftere utbedring

    Sendt inn av Jan Myklebust 14:42, man. 7 desember 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:57, tir. 5 januar 2021

  • Grusvegstykket er blitt betre reparert (anleggsområde) og er i bra stand

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jan Myklebust 07:57, tir. 5 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?