Tilbake til alle rapporter

Mørk lysstolpe

Rapportert i kategorien Gatelys av Nils Kristiansen 22:44, fre. 13 november 2020

Sendt til Fet og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Lampa tenner når det blir kveld, lyser bare en liten stund før den slokker for godt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?